Bli kjent med ny funksjonalitet i Payrolls nye grensnitt NextGenPay
Kurs
Om kurset
Vi oppfordrer alle våre kunder til å begynne å ta i bruk og gjøre seg kjent med det nye grensesnittet i Payroll og inviterer deg derfor hit til oss for en gjennomgang av ny funksjonalitet i Payrolls nye grensesnitt, NextGenPay.
Kurset vil bli gjennomført i våre lokaler i
Vassbotnen 19 på Forus, fredag 6. oktober fra
klokka 9:00 til 10:30.
Velkommen!
Hilsen Ida og Oddny
PS: Begrenset plass, så først til mølla gjelder 🏃🏻♀️💨
Direkte fra byggeplassen! Se intervju med Kunde X som har brukt Visma.net ERP i X måneder/år. Hvilke råd har de til andre entreprenører?
I en konkurranseutsatt bransje, hva er de lavthengende fruktene? Hvordan kan dere skaffe dere konkurransefortrinn?
Alt du trenger å vite om å flytte systemene dine over til skyen
Agenda kommer
Pris: 1 990 kr
Tor Ommund er daglig leder i Proplan Utvikling som har utviklet Proplan HRM. Som resten av de ansatte i selskapet brenner han for enkle og intuitive systemer som forenkler hverdagen til ansatte og som stadig bringer mer verdi til kundene.
1
2
3
Tor Ommund Ljosland
Svein Fagerland
Svein er produktansvarlig for Proplan Time og Proplan HRM Time & Fravær. Har de siste 17 årene jobbet med timeprosesser i mindre selskap og opp til større konsern. I lidenskapelig opptatt av effektivisering og høyere operasjonell effektivitet.