Salg

Portrettbilde av smilende mann
Pourya Shafizadeh
Regionsdirektør
pourya.shafizadeh@proplan.no
911 06 617
Bilde av Kristine
Kristine Maudal
Salgssjef
kristine.maudal@proplan.no
481 68 718
Portrett av Ole Christian Endresen
Ole Christian Endresen
Key Account Manager
olechristian.endresen@proplan.no
916 40 818
Portrett av Sindre Nilsen Hausken
Sindre Nilsen Hausken
Salgskonsulent Proplan HRM
sindre.hausken@proplan.no
478 70 430

Administrasjon og ledelse

Profilbilde av smilende voksen mann uten hår, med skjorte og dressjakke
Odd Ingve Garpestad
Administrerende direktør
odd.ingve.garpestad@proplan.no
900 57 520
Bilde av smilende voksen mann med skjegg og lyseblå skjorte
Einar Nonås
Konsulent- og leveransedirektør
einar.nonas@proplan.no
993 79 987
Bilde av smilende voksen mann i hvit skjorte
Svein Grannes
Økonomidirektør
svein.grannes@proplan.no
400 19 959

Proplan Regnskap

Profilbilde av Kari Holm
Kari Holm
Daglig leder Proplan Regnskap AS
kari.holm@proplan.no
993 33 355
Bilde av ung mann i kontorklær
Kristoffer Meinich-Bache
Kommersiell leder Proplan Regnskap
kristoffer.meinich.bache@proplan.no
454 46 040

Proplan Utvikling

Bilde av smilende mann med skjegg uten hår og med lyseblå skjorte
Tor Ommund Ljosland
Daglig leder Proplan Utvikling AS
tor.ljosland@proplan.no
414 06 770